USŁUGI SERWISOWE

SERWIS

SERWIS ŚWIATŁOWODOWY

Jako specjaliści w zakresie techniki światłowodowej, posiadający doświadczenie w projektowaniu, budowaniu testowaniu sieci optycznych, proponujemy Państwu serwisowanie infrastruktury światłowodowej. Medium transmisyjne jakim jest światłowód obok szeregu czynności profilaktycznych w czasie instalacji, wymaga okresowych przeglądów oraz pomiarów. Nasza firma może zapewnić Państwu szeroki zakres działań  prewencyjnych jak i doraźnych wynikających z niespodziewanego uszkodzenia relacji światłowodowej. Posiadany przez nas specjalistyczny sprzęt serwisowy - mobilne laboratorium światłowodowe wyposażone w reflektometry OTDR, spawarki, mierniki mocy i specjalistyczne narzędzia, pozwalają zagwarantować naszemu Klientowi usunięcie awarii niezależnie od jej lokalizacji (studzienka kablowa, „szczere pole" czy zakończenie w budynku) jak i pory dnia. Również w bardzo krótkim  czasie jesteśmy gotowi dostarczyć Klientowi takie elementy osprzętu jak patchcordy, pigtaile, adaptery itp., które uległy  uszkodzeniu lub nie spełniają norm jakościowych.  W naszej  ofercie  możemy wyodrębnić dwie podstawowe usługi:

  • prewencyjny nadzór i kontrola eksploatowanych linii optotelekomunikacyjnych,
  • usuwanie skutków awarii i uszkodzeń.

Dla zapewnienia właściwej pracy traktów światłowodowych powołany jest w naszej firmie Dział Serwisu Światłowodowego, którego zadaniem jest bieżąca konserwacja i ewentualne usuwanie awarii. Konserwacja ma na celu utrzymanie linii kablowych w stałej sprawności eksploatacyjnej i nie dopuszczenie do powstania przerw w działaniu systemu, natomiast Do zakresu prac profilaktycznych, wykonywanych w ramach konserwacji bieżącej należy:

  • pomiar kontrolny linii i sygnałów optycznych,
  • przegląd tras, obiektów i urządzeń kablowych

 

SERWIS

SERWIS SYSTEMÓW NISKOPRĄDOWYCH

Świadczymy usługi serwisu i utrzymania systemów niskoprądowych (systemy domofonowe, systemy dostępu, systemy ppoż, systemy SSWiN ) w budynkach mieszkalnych oraz obiektach technicznych.

ZREALIZUJMY TWÓJ POMYSŁ, WSPÓLNIE!

Poświęć kilka minut i wyślij nam swoje wymagania, a my wrócimy z rozwiązaniem.

TOP